Anasayfa / Genel Kültür / Neden Zengin Olamıyorum

Neden Zengin Olamıyorum


Neden Zengin Olamıyorum
Neden Zengin Olamıyoruz

İnsanların büyük bir çoğunluğu amaçsızca, hesapsızca zengin olmak ister ama bunu bir türlü başaramaz. Çünkü amaçsızca ve hesapsızca zengin olmak ister. Sadece ister..
Zengin olamamanın nedenlerini belli başlıklar altında toplamaya çalıştık. Buyurun..

Neden Zengin Olamıyorum? Acaba Neden… ?

Neden-Zengin-Olamıyorum Neden Zengin Olamıyorum

Rehberiniz Yok

Zengin olma hedefinize ulaşmak için öncelikle bir rehbere ihtiyacınız vardır. Size doğru yolu gösterecek ve sürekli pozitif enerji verecek bir rehber..

Fedakarlık Yapmıyorsunuz

Fedakarlık yapmak bu işin olmazsa olmazıdır. Hem sermayem bende kalacak hemde üstüne ekleyecem demek mümkün değil. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez, biraz fedakarlık yapacaksınız..

Başarısız Olmak Sizi Ürkütüyor

Hata yapmadan tecrübe elde edilmez. Tecrübe olmadan da başarı elde edilemez. Bu nedenle başarısız olmaktan korkmayın. Başarısızlıklarla karşılaştıkça hatalarla başetmeyi öğreneceksiniz.

Amacınız Belli Olmadığından Dolayı Faaliyetlerinizde Belirsiz

Öncelikle kendinize bir hedef belirlemeli ve bu hedefe nasıl ulaşacağınızı iyice öğrenmelisiniz. Hakim olmadığınız bir konuda baiarı elde etmek ve amacınızı gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Kendinizi İşe Yaramaz Görüyorsunuz

Başarılı olacağınıza inanmadığınız sürece başarılı olmanız mümkün değildir. Kendinize inanın ve sürekli pozitif düşünün.

Yanlış İnsanlarla Vakit Geçiriyorsunuz

Etrafınızdaki insanlar, siz ”zengin olacam” dediğinizde size destek olmaları gereken yerde alaycı bakışlarla size bakıyorlarsa yanlış insanlarla vakit geçiriyorsunuz demektir. Bu sizi psikolojik olarak başarısızlığa sevk edecektir.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Kapitalizm Nedir?

Kapitalizm, sermaye mallarının özel şahıs veya işletmelere ait olduğu bir ekonomik sistemdir. Mal ve hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------