Anasayfa / Google Adsense Nedir? Ne İşe Yarar?

Google Adsense Nedir? Ne İşe Yarar?

Reklam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Adsense Nedir? Ne İşe Yarar?

google-adsense-money

Google Adsense, Adsense reklam politikalarına uyum sağlayan sitelerin, site içeriğiyle alakalı reklam yayınlayarak para kazanmalarını sağlayan bir Google sistemidir. Adsense reklam yayıncısı olan sitelerde, ziyaretçilerin arama geçmişleri ve konu içerikleri ile alakalı olarak reklamlar yayınlanır. Yayınlanan reklamlar, site içeriği ile alakalı olduğundan dolayı sitenin daha zengin bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Google Adsense, yayıncılarına sadece reklam yayınlarak değil, aynı zamanda sitelerine arama kutusu ekleyerek de para kazanma imkanı sağlamaktadır.

Adsense yayıncılarının sitelerinde yayınlanan reklamlar site içeriğine bağlı olarak değiştiğinden dolayı yayınlanan reklamlar sürekli değişmekte ve bu nedenle yayıncıların alacağı ücretlerde reklam içeriğine göre değişebilmektedir.

Kaynakça:
https://tr.wikipedia.org/wiki/AdSense

Reklam

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

saltanatın kaldırılması nedenleri sonuçları

Saltanatın Kaldırılmasının Nedenleri ve Sonuçları Nelerdir

Reklam -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     Saltanatın kaldırılmasının nedenleri: 1. 20 Ocak 1921 ‘de kabul edilmiş olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------