Anasayfa / Eğitim / Edebiyat / Gezi İle İlgili Kompozisyon

Gezi İle İlgili Kompozisyon

Gezi İle İlgili Kompozisyon
Gezi Yazısıyla İlgili Kompozisyon

gezi-yapmak Gezi İle İlgili Kompozisyon

Daha çok küçük yaşlarda iken başladı gezi hayatım. O yaşlarda çok küçük olduğumdan dolayı genellikle ailem ve arkadaşlarımla birlikte gezi düzenlendirdik ve bu gezi faaliyetlerine katılmaktan büyük keyif alırdım.

Kutsal Vatan topraklarımızın her bir tarafı ayrı bir cennet bahçesi gibidir. Ülkemizin neresine giderseniz gidin mutlaka ilginizi çekecek, huzur kokan bir mekan vardır. Ayrıca gezdiğimiz yerlerin yöresel yemekleri de bir o kadar da lezzetlidir. Küçükken gezdiğimiz yerlerde oyun oynadığımızı halen bugün gibi hatırlıyorum, nede çok keyifliydi. Ayrıca Çanakkale gezimizde gittiğimiz Şehitlik, Ankara gezimizde gittiğimiz Anıtkabir, Efes gezimizde ise Antik Sümela Manastırı halen aklımda ve tekrar gitmek istediğim mekanlar arasında yer alıyorlar. Ayrıca benimde memleketim olan Mardin’in taş evleri ise bir başkadır tabi, hem gezi hemde akraba ziyareti amaçlı neredeyse her yıl Mardin’e gidiyoruz. Oradaki taş evler ve telkari işlemeciliği çok özel ve insanı büyüleyici güzelliğe sahiptir.

Gerçekleştirmiş olduğum gezi faaliyetlerinin sonuna geldiğimde ise içimde buruk bir hüzün oluyordu. Gezmek, yeni yerler keşfetmek, farklı lezzetlerin tadına bakmak benim için mutluluk kaynağı haline gelmişti adeta.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Etkili Sunum Hazırlamanın Basamakları

Gerek iş, gerek okul hayatımızda sayısız sunum hazırlarız. Burada sunumu hazırlamak için hazırlamamak çok önemlidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------