Anasayfa / Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon

Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon

Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon
Arkadaşlık İle İlgili Kompozisyon Örnekleri

Arkadaşlık

Arkadaşlık kelimesini tek bir tanım ile sınırlamak doğru değildir. Arkadaşlık dostluktur, kardeşliktir, paylaşmaktır. İnsanoğlu hayatı boyunca birçok zorluklarla karşılaşır, birçok güçlüklerle mücadele eder. Dünya hayatımız boyunca bazen mutlu bazen de mutsuz oluruz.

Hayatın karşımıza çıkaracağı zorluklarla mücadele ederken yanımızda bir arkadaşa ihtiyaç duyarız. Bazen onunla bir olup birlikte mücadele eder, bazen başımızı omzuna yaslayıp ağlar, bazen de ellerinden tutmak isteyeceğimiz bir arkadaşa ihtiyaç duyarız. Çünkü insanı en iyi anlayan kişi onun arkadaşıdır.

Sığınabileceği bir arkadaşı olmayan ve hayatla tek başlarına mücadele etmek zorunda kalan kişiler bu eksikliği fazlasıyla hissederler. Burada en önemli husus, arkadaşlarımızı doğru seçmektir. İyi bir arkadaş sadece iyi günlerde değil aynı zamanda kötü günlerde de yanımızda olandır.

Gerçek arkadaşlık birlikte dolaşmak, sohbet etmek ve vakit geçirmek olarak düşünülemez. Gerçek arkadaşlık ilişkisi, siz zor duruma düştüğünüzde durumu fark edip arkadaşınızın yanınızda olmasıdır. En zor anlarınızda bile eğer yanınızda olabilecek bir arkadaşınız varsa, dünyadaki en şanslı insanlardan birtanesisinizdir.  Günümüzde arkadaşlık ve dostluk gibi kavramların unutulmaya yüz tuttuğu göz önüne alındığında böyle bir arkadaşlık kurmak oldukça zordur ve herkese nasip olmaz.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

bilgisayarda ayarlari nasil yapilir

Bilgisayar ve İnternet Blogu: Rasyonel Adam

İnternet ve Bilgisayarda Uzman Blog: RASYONEL ADAM Rasyonel Adam Hakkında Bilgi paylaşımı, güncel teknoloji haberleri, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------