Anasayfa / Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Sevgi, sevmek.. insanı en çok mutlu eden, haz veren duyguların başında gelir. Sevgi, insan olabilmenin en başlıca gerekliliklerinden bir tanesidir. Bir canlının yaşayabilmesi için nasıl yemeğe, suya ve havaya ihtiyacı varsa sevgiye de aynı şekilde ihtiyacı vardır. Eğer sevgi yoksa, yaşamın ve hayatın da herhangi bir anlamı olmaz. Sevgi, bizler için asla bedel biçilemeyecek kadar değerli bir hazinedir.

Sevgiyi hiçbir zaman mal, mülk ve para ile satın alamazsınız. İstediğiniz kadar zengin olun, sevgiyi satın alamazsınız. Çünkü sevgi, insanın içinden gelen bir şeydir, asla yapmacıklığı kabul etmez. Tıpkı bir kuşun kanadı gibi insanın yüreğinde çırpınır durur sevgi..

Birçok şiirin, tartışmanın ve metnin ana konusu olmuştur sevgi. Uğruna birçok şarkılar söylenmiş ve resimler çizilmiştir. Birçok sanat eserinde de sevginin izlerine rastlarsınız. Çünkü sevgi, insanın en temiz duygularının yansımasıdır. İnsanların sevdalarını dünyaya yansıtmak istemeleridir. Bunun sonucu da elbette sevgi ile sanatın birbirine sevdalanması olarak kabul edilebilir.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Kapitalizm Nedir?

Kapitalizm, sermaye mallarının özel şahıs veya işletmelere ait olduğu bir ekonomik sistemdir. Mal ve hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------