Anasayfa / SEO Nasıl Yapılır

SEO Nasıl Yapılır

SEO Nasıl Yapılır

Sitenizin Google gözünde değerini arttırmak için SEO çalışmalarına yönelmiş olabilirsiniz. SEO çoğu kişinin gözünde aşılamaz, ulaşılamaz gibi görünüyor olsa da aslında oldukça basit bir formül vereceğim size..

ÖZGÜN OLUN!

Evet sadece bu kadar, özgün olun. Alıntı ve kopya içeriklere asla yer vermeyin, hatta mümkünse sadece paylaştıklarınız değil, sitenizin teması bile size özel olsun. Google, site dışı SEO amaçlı yapılan çalışmalara pekte sıcak bakmıyor. Bu yöntemlerle kısa süreliğine üst sıralara gelen kişiler, daha sonra çok fena bir şekilde en arka sayfalara çakılabiliyorlar. Bu nedenle Google’nin de bizlere tavsiyesi her zaman site içerisinde SEO çalışmaları yapmamız ve gerisini zamana bırakmamızdır.

Belli bir aşamaya geldikten sonra siteniz ile aynı konularda paylaşım yapan kaliteli sitelerden BACKLİNK almanızda fayda var. Elbette bunu da abartmadan yapmak gerekir.

NOT: Para karşılığı SEO amaçlı çalışmalar yaptığını iddia eden kişilere itibar etmemeniz düşüncesindeyim. Özgün olursanız ve site içerisinde gerekli SEO çalışmalarını yaptığınıza inanıyorsanız geriye sadece sabırla çalışmak kalıyor.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Kapitalizm Nedir?

Kapitalizm, sermaye mallarının özel şahıs veya işletmelere ait olduğu bir ekonomik sistemdir. Mal ve hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------