Anasayfa / Okulda Popüler Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Okulda Popüler Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Okulda Popüler Olmak İçin Yapılması Gerekenler
Okulda Popüler Olmak İçin Ne Yapmalı

Okuduğunuz okulda popüler olabilmek için belirli kuralları yerine getirmelisiniz. Popüler olmak istemenizin sebebi ilgi duyduğunuz karşı cinsin ilgisini çekmek, sınıf içerisinde eğlenceli veya ilgi odağı olmak amaçlarından dolayı kaynaklanabilir.

Portrait of three young teenagers laughing and giving the thumbs-up sign.

Madde 1

Okul içerisinde bir arkadaş grubunuzun olması gerekir. Arkadaş grubunuzla hem derslerde başarılı hemde sosyal çevrede herkesin ilgisini çekecek derecede karizmatik olmalısınız.

Madde 2

Kendinize bir alan belirleyip o alanda başarılı olmalısınız. Bunun için sınıf başkanı olabilir veya düzenlenen herhangi bir yarışma ve etkinlik sonucunda birinci olabilirsiniz.

Madde 3

Üst sınıflarla arkadaşlık kurmalısınız. Bu kişiler güvendiğiniz kişiler olmalıdır. Üst sınıftan kişilerle kurduğunuz bu arkadaşlıklarınızı sevdiğiniz ve etkilemek istediğiniz kişilerin görmesini sağlayarak yapmalısınız.

Madde 4

Öğretmenler ile aranızı her zaman iyi tutun ve kendinizi öğretmenlerinize sevdirmeye çalışın. Bu sayede öğretmenlerinizin girdikleri diğer sınıflarda sizden olumlu bir şekilde anlatır ve tüm okul tarafından tanınarak popülerliğiniz artar.

Madde 5

Sınıfta yapılacak olan her etkinlikte en önde olmalı ve sürekli her etkinliğe katılmalısınız. Ayrıca herhangi bir etkinliğin başkanlığını yapabilirsiniz.

Madde 6

Ağzınız iyi laf yapmalıdır. Eğer muhabbetiniz iyi olursa arkadaşlarınız sizinle sohbet etmek isteyecektir. Bunu yaparken ayrıca da çok iyi sır saklayabilmeniz gerekiyor. Çünkü arkadaşlarınızın sırlarını anlatırsanız kimse sizinle sohbet etmek istemez.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

bilgisayarda ayarlari nasil yapilir

Bilgisayar ve İnternet Blogu: Rasyonel Adam

İnternet ve Bilgisayarda Uzman Blog: RASYONEL ADAM Rasyonel Adam Hakkında Bilgi paylaşımı, güncel teknoloji haberleri, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------