Anasayfa / Minecraft Elmas Nasıl Bulunur

Minecraft Elmas Nasıl Bulunur

Minecraft Elmas Nasıl Bulunur

Minecraft Elmas Nasıl Bulunur

İlk 4-5 odun kırıp envanteri açıyoruz.  Ve skini mizin yanında  4 kare var,  oraya 1 tane kare dolacak şekilde koyuyoruz ve bize tahta veriyor o tahtanın 4 tanesini tüm kare dolacak şekilde koyuyoruz  bize çalışma masası veriyor.

Envanterde 4 boşluktan 2 tanesine üst üste tahta koyuyoruz.  Bize çubuk veriyor envanteri kapatıp çalışma masasını yere koyup üstüne sağ tıklıyoruz 9 kare çıkıyor, ortaya gelecek şekilde aşağı tarafta üst üste çubuk koyuyoruz tahta olarak çubuğun üstüne sağ tarafa ve sol tarafa tahta koyuyoruz

Bize tahta kazma veriyor ilk elimizle toprağa vuruyoruz taş çıkana kadar ama düz değil merdiven şeklinde taş çıkınca onlara kazma ile 3 tane taş alıp çalışma masasını yapıyoruz. Ama bu sefer tahta yerine taş koyacaz ve demir alabilecez 3 demir bulduktan sonra  9-10 tane taş topluyoruz ve çalışma masasını açıyoruz.

Orta boş kalacak şekilde kare yapıyoruz taşlarla ve ocak veriyor 2-3 kömür toplayıp ocağa sağ tıklıyoruz 2 kare çıkıyor en alttaki karede kömür üstüne 3 tane demir koyuyoruz bize 3 tane demir cevheri veriyor ve tahta kaldıysa onlarıda çubuk yapıyoruz ve çalışma masasını açıp kazma yapıyoruz ama taş değil. Bu sefer demir koyuyoruz.

Demir kazma yapıyoruz ve f3 diyoruz  X yazısının yanında kaçıncı katmanda olduğunuz yazar tam 11 inci katmana iniyoruz oralarda dolanıyoruz sonra elmas cevheri sadece demir kazma ile elmas kazmadan kırılıyor.

 

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

karinca yok etme yolları

Karıncalardan Kurtulmanın En Doğal Çözümü Nedir

İster bahçe katında oturun ister apartmanda; karıncalardan kurtulmak o kadar da basit değildir. Çünkü karıncalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------