Anasayfa / Minecraft Elmas Nasıl Bulunur

Minecraft Elmas Nasıl Bulunur

r
r

Minecraft Elmas Nasıl Bulunur

Minecraft elmas nasıl bulunur

İlk 4-5 odun kırıp envanteri açıyoruz.  Ve skini mizin yanında  4 kare var,  oraya 1 tane kare dolacak şekilde koyuyoruz ve bize tahta veriyor o tahtanın 4 tanesini tüm kare dolacak şekilde koyuyoruz  bize çalışma masası veriyor.

Envanterde 4 boşluktan 2 tanesine üst üste tahta koyuyoruz.  Bize çubuk veriyor envanteri kapatıp çalışma masasını yere koyup üstüne sağ tıklıyoruz 9 kare çıkıyor, ortaya gelecek şekilde aşağı tarafta üst üste çubuk koyuyoruz tahta olarak çubuğun üstüne sağ tarafa ve sol tarafa tahta koyuyoruz

r

Bize tahta kazma veriyor ilk elimizle toprağa vuruyoruz taş çıkana kadar ama düz değil merdiven şeklinde taş çıkınca onlara kazma ile 3 tane taş alıp çalışma masasını yapıyoruz. Ama bu sefer tahta yerine taş koyacaz ve demir alabilecez 3 demir bulduktan sonra  9-10 tane taş topluyoruz ve çalışma masasını açıyoruz.

Orta boş kalacak şekilde kare yapıyoruz taşlarla ve ocak veriyor 2-3 kömür toplayıp ocağa sağ tıklıyoruz 2 kare çıkıyor en alttaki karede kömür üstüne 3 tane demir koyuyoruz bize 3 tane demir cevheri veriyor ve tahta kaldıysa onlarıda çubuk yapıyoruz ve çalışma masasını açıp kazma yapıyoruz ama taş değil. Bu sefer demir koyuyoruz.

Demir kazma yapıyoruz ve f3 diyoruz  X yazısının yanında kaçıncı katmanda olduğunuz yazar tam 11 inci katmana iniyoruz oralarda dolanıyoruz sonra elmas cevheri sadece demir kazma ile elmas kazmadan kırılıyor.

 

r

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

proteinin yapitasi

Protein, Yağ ve Karbonhidratların Yapıtaşları

r rProtein,Karbonhidrat ve Yağların Yapı taşı şu şekildedir. r Karbonhidrat Yapı Taşı ->  Glikoz Yağların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.