Başlangıç » Marsupilamiler Gerçekte Var mıdır
Sponsor Bağlantılar

Marsupilamiler Gerçekte Var mıdır

13 Ekim 2015 Leave a comment

Sponsor Bağlantılar

Marsupilamiler Gerçekte Var mıdır
Gerçekte Marsupilami Var mıdır

marsupilami

Marsupilami veya Uzun Kuyruk olarak bilinen canlı varlık, aslında hayali çizgi roman karakteridir. Son dönemlerde özellikle çizgi film kanallarında sıkça yayınlanan Marsupilami ilk olarak 31 Ocak 1952 tarihinde yabancı karikatür dergilerinde yayınlanmaktaydı.

Daha sonra 1968 yılında, Marsupilami karakterinin serisi ile ilgili yapılan çalışmalar durdurulmuştur. 1980’li yılların son dönemlerinde Marsu Producrions adlı bir şirket tarafından tekrar çalışmalarına başlanmıştır.

Günümüzde halen çocuk çizgi film karakteri olarak televizyon ekranlarında yayınlanmakta ve çalışmalarına devam edilmektedir. Çocuklar Marsu olarak tabir ettikleri bu karakteri çok sevmekte ve her bölümünü izlemektedirler. Elbette bu kadar izlemenin ve çocuk olmanın verdiği düşünce ile acaba böyle bir canlı gerçekten var mıdır? Şeklinde merak uyandırılıyor. Biz buradan genç kardeşlerimize cevap verelim. Hayır arkadaşlar, gerçekte marsupilami diye bir şey yoktur. O sadece dijital ortamda çizilmiş bir karakterden ibarettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.