Anasayfa / Marsupilamiler Gerçekte Var mıdır

Marsupilamiler Gerçekte Var mıdır

Marsupilamiler Gerçekte Var mıdır
Gerçekte Marsupilami Var mıdır

Marsupilamiler Gerçekte Var mıdır

Marsupilami veya Uzun Kuyruk olarak bilinen canlı varlık, aslında hayali çizgi roman karakteridir. Son dönemlerde özellikle çizgi film kanallarında sıkça yayınlanan Marsupilami ilk olarak 31 Ocak 1952 tarihinde yabancı karikatür dergilerinde yayınlanmaktaydı.

Daha sonra 1968 yılında, Marsupilami karakterinin serisi ile ilgili yapılan çalışmalar durdurulmuştur. 1980’li yılların son dönemlerinde Marsu Producrions adlı bir şirket tarafından tekrar çalışmalarına başlanmıştır.

Günümüzde halen çocuk çizgi film karakteri olarak televizyon ekranlarında yayınlanmakta ve çalışmalarına devam edilmektedir. Çocuklar Marsu olarak tabir ettikleri bu karakteri çok sevmekte ve her bölümünü izlemektedirler. Elbette bu kadar izlemenin ve çocuk olmanın verdiği düşünce ile acaba böyle bir canlı gerçekten var mıdır? Şeklinde merak uyandırılıyor. Biz buradan genç kardeşlerimize cevap verelim. Hayır arkadaşlar, gerçekte marsupilami diye bir şey yoktur. O sadece dijital ortamda çizilmiş bir karakterden ibarettir.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Kapitalizm Nedir?

Kapitalizm, sermaye mallarının özel şahıs veya işletmelere ait olduğu bir ekonomik sistemdir. Mal ve hizmet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------