Anasayfa / Kışta Neler Giyilir

Kışta Neler Giyilir

Kışta Neler Giyilir

Kışta Neler Giyilir

İnternette ”Kışın Ne Giyilir” şeklinde arama yapıldığında, genellikle sadece bayanlara yönelik önerilerin bulunduğu sitelere yönlendirildiğini gördüm. Bende buna karşı olarak genel (kadın, erkek, çocuk) olarak herkesi ele alan önerilerde bulunmak istiyorum.

Öncelikle soğuk kış aylarında,

Ülkemizde kış ayları yoğun bir şekilde soğuk ve yağışlı geçtiğinden dolayı bu soğuk günlerde korunmak maksadıyla kıyafet seçimimizi oldukça fazla dikkate almamız gerekiyor. Aksi taktirde hastalanabiliriz.

Özellikle çocuklar, kış günlerinde bazen montlarını ve ceketlerini giymek istemeyebilirler. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyin ve montlarını giymelerini sağlayın.

Kış günlerinde kazak, badi, içlik, mont ve kaban kullanmalıyız. Ayrıca spor ayakkabılar yerine kışlık botları tercih etmeliyiz. Bot seçiminde altı, kabartmalı olan botları seçerseniz karda kayma ihtimaliniz bir nebze olsun azalır.

Birkaç kat kıyafet giyin, atlet’in üzerine badi, badi’nin üzerine kazak gibi.. Bu sayede soğuğun vücudunuza vereceği etkiyi olabildiğince kırmış olursunuz. Ayrıca mutlaka erkeklerin içlik ve bayanların da içlik veya tayt giymeleri gerekir. Kış aylarında bazen havalar güneşli görünebilir, siz bu duruma sakın aldanmayın ve o güneşe rağmen donduru soğuklara hazırlıksız yakalanmayın. (gerçi zaten daha kapıdan çıkmadan fark edersiniz ama yinede uyaralım. )

Not: Dışarı çıkarken kesinlikle yanınıza şemsiyenizi alın.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

karinca yok etme yolları

Karıncalardan Kurtulmanın En Doğal Çözümü Nedir

İster bahçe katında oturun ister apartmanda; karıncalardan kurtulmak o kadar da basit değildir. Çünkü karıncalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------