Anasayfa / Kadınlar Neden Pırlanta Sever

Kadınlar Neden Pırlanta Sever

Kadınlar Neden Pırlanta Sever

Yapılan araştırmalar ve çevremizde gördüğümüz kadarıyla pırlanta sevmeyen kadın yoktur. Çünkü kadınların eşsiz olma isteği ve pırlantanın ışıltısı bunu tetikler. Yani kadınların pırlantayı tercih etmelerinin en büyük nedeni onlara eşsizlik duygusunu hissettirmesidir.

Birçok insan, pırlanta ile elmasın aynı şey olduğunu sanıyor olsa da bu tam olarak doğru değildir. Çünkü elmas, pırlantanın doğadaki ham maddesidir. Bir Elmasın Pırlanta olabilmesi için birçok işlemden geçmesi gerekir.

Doğada milyonlarca yıldır var olan Elmas, en nadir bulunan değerli taşların başında gelir. Az miktarda ve zor bulunması Pırlantanın değerini bir kat daha arttırmıştır.

Günümüzde evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı haline gelen Pırlanta, baş başa romantik bir yemekten sonra erkeğin kadının sol elin yüzük parmağına zarif bir şekilde taktığı pırlanta yüzüğün ardından söylenen evlilik sözcükleri.. Reddedilemez bir evlilik teklifi haline geliyor. Şimdi sizlere birkaç tane pırlanta modelini göstermek istiyorum;

pırlanta

Uygun P?rlanta

 

pırlanta3
pırlanta4
pırlanta5

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

numara öğren

Android ve Apple Telefonlardan Bilinmeyen Numaraları Öğrenmek

Android ve Apple Telefonlardan Bilinmeyen Numaraları Öğrenmek Bilinmeyen ve öğrenmek istediğiniz çeşitli numaraları bazı servisleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.