Anasayfa / Kadınlar Neden Aldatır

Kadınlar Neden Aldatır

Reklam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kadınlar Neden Aldatır İhanet Eder
Kadınlar Niye Aldatır

aldatmak

Kadınlar’da maalesef eşlerini aldatacak duruma gelebilmektedirler. Fakat şunu iyi bilmek gerekir ki, kadınlar tıpkı erkekler gibi sırf cinsellik amacıyla eşlerini aldatmazlar, hatta cinsellik son aşamada akıllarına gelir.

Kadınların aldatma sebeplerinin başında eşlerinden görmek istedikleri ilgi, şefkat ve sevgiyi görememelerinden dolayıdır. Sürekli olarak bu sorunlar devam etmesi sonucunda eşlerinde bulamadıkları bu özellikleri başka bir yerden karşılama ihtiyacı hissederler ve bu nedenle dışarıdaki erkekler ilgi çekici gelmeye başlar. Hatta şöyle ki, adamın yakışıklı olmaması ve imkanlarının olmaması da kadının umurunda olmaz. Tek bir şey ister şefkat ve ilgi, eğer bunları karşılayabiliyorsa yoldan geçen minibüs şoförü bile ilgi çekici gelebilir.

Kadınların eşlerini aldatma sebeplerini kısaca anlatmaya çalıştık, bu konudaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Reklam

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

saltanatın kaldırılması nedenleri sonuçları

Saltanatın Kaldırılmasının Nedenleri ve Sonuçları Nelerdir

Reklam -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     Saltanatın kaldırılmasının nedenleri: 1. 20 Ocak 1921 ‘de kabul edilmiş olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------