Anasayfa / Hepimiz Aynı Özellikleri Taşısaydık Ne Olurdu Kısaca

Hepimiz Aynı Özellikleri Taşısaydık Ne Olurdu Kısaca

Reklam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hepimiz Aynı Özellikleri Taşısaydık Ne Olurdu Kısaca
Hepimiz Aynı Olsaydık Nasıl Bir Durum Ortaya Çıkardı

Hepimiz_aynı-_özellikleri_taşısaydık_ne_olurdu_

Hepimizin aynı özelliklere sahip olması, ilk bakışta belki eğlenceli bir şeymiş veya ilginç bir şeymiş gibi görünebilir. Fakat durum pekte öyle değildir. Eğer tüm insanlar aynı özelliklere sahip olurlarsa farklı düşünceler ve fikirler olmayacak ve insanlık gelişme gösteremeyecektir.

Ayrıca tüm insanlar birbirine benzeyeceği de düşünülünce, işler iyice karışacaktır. Herkesin tembel ve hantal olduğunu düşünsenize? Çok kısa bir süre içerisinde insanlığın varlığı bile tehlikeye düşebilirdi. İnsanlığın gelişmesi ve ilerleyebilmesi farklı fikir ve özelliklere sahip insanlarla mümkün olmaktadır. Bu nedenle farklılıklarımızın bizler için ne kadar önemli bir zenginlik olduğunun bilincinde olmak gerekir.

Elbette sadece olumsuz yönleri yoktur. Herkesin çalışkan ve yetenekli olduğu düşünülürse, bambaşka bir dünyada yaşıyor olurduk.

Reklam

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

saltanatın kaldırılması nedenleri sonuçları

Saltanatın Kaldırılmasının Nedenleri ve Sonuçları Nelerdir

Reklam -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     Saltanatın kaldırılmasının nedenleri: 1. 20 Ocak 1921 ‘de kabul edilmiş olan …

Bir Yorum

  1. Güzel çok faydasi oldu sağ olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------