Anasayfa / Fuat Avni Kimdir?

Fuat Avni Kimdir?

Fuat Avni Kimdir? ve Neden Yakalanmıyor

Fuat Avni’nin kim olduğu ile ilgili kimsenin elinde kesin ve net bir bilgi yoktur.  Hatta bir kişi midir? Yoksa birkaç kişinin ortak kullandığı bir Twitter hesabı mıdır? Bu bile gizliliğini halen korumaktadır.

Fuat Avni, ilk olarak 17 ve 25 Aralık döneminde Twitter üzerinden savcılığın ve emniyet teşkilatının elinde bulunan çok gizli bilgileri açıklamış ve bunun ardından gündeme bomba gibi düşmüştür Fuat Avni.. haber programlarında, liderlerin görüşmelerinde ve daha birçok yerde Fuat Avni kimdir? Soruları dolaşmaya başladı.

Fuat Avni ile ilgili olarak iddialardan başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bazı kişiler fuat avni o olabilir, yok hayır o olamaz budur gibisinden tamamen gerçekten uzak bilgilerle hareket etmektedirler.

Fuat Avni o kadar meşhur oldu ki artık bu süreç biter ve ortaya çıkarsa şimdiden işi hazır. “Uzun bir dönemdir film yapmıyorum. Senarist olarak Fuat Avni’yi düşünüyorum. Adamı bulurlarsa senaryo yazmasını teklif edeceğim. Adamın bütün senaryoları tutuyor.” diyen Müjde Ar kuyrukta ilk sırayı kaptı bile.

Fuat Avni Neden Yakalanmıyor

Bunun en büyük sebebi, Twitter yönetiminin kullanıcılara ait IP Adreslerini hükümet ile paylaşmamasından kaynaklanmaktadır.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

bilgisayarda ayarlari nasil yapilir

Bilgisayar ve İnternet Blogu: Rasyonel Adam

İnternet ve Bilgisayarda Uzman Blog: RASYONEL ADAM Rasyonel Adam Hakkında Bilgi paylaşımı, güncel teknoloji haberleri, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------- ------- ------