Anasayfa / Genel Kültür / Dünya Neden Türklerden Korkuyor

Dünya Neden Türklerden Korkuyor

Dünyanın Türklerden korkma sebebi, Türklerin şuanda İslamiyetin temsilcisi olması ve asla Allah’tan başkasına baş eğmemesinden dolayıdır. Çünkü Türkler tarih boyunca hiçbir zaman esareti kabul etmemiş ve asla bağımsızlığından ödün vermemiş asil bir millettir.

Günümüzde halen birçok siyasi, politik ve aklınıza bile gelemeyecek türlü hileler ile Türk Milletine karşı psikolojik saldırılar düzenlenmektedir. Fakat tüm dünya eğer halen Türk Milletine karşı çıkamıyor ve fark ettirmemeye çalışıyor olsalar dahi, korkudan ödlerinin patlaması, ceddimiz Osmanlı’nın halen yaşadığını bildiklerinden dolayıdır. Tüm dünya milletleri şunu gayet iyi bilirler ki, bizler ceddimiz Osmanlı İmparatorluğunun torunlarıyız. Atalarımızın önünde ne halde olduklarını onlar iyi bildiklerinden dolayı Türklerden korkar ve yeniden Osmanlı’nın ortaya çıkmasından ürkerler.

Türkler asla yalanı, dolandırıcılığı ve İslamiyetin haram kabul ettiklerini affetmezler. Bu durumdan hoşnut olmayan bazı kimseler Türklerden her zaman korkmuş ve bu korkuyla yaşamışlardır. Türk Milleti tarihi boyunca asla yalana, harama ve ihanete göz yummamış ve cezasız bırakmamıştır. İşte tüm bunlar dünyanın Türklerden korkması için sebeptir.

Dünya Neden Türklerden Korkuyor

Bir önceki yazımız olan Tarihi Eser Nedir Kısaca başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Nedir ?

Deniz ulaştırma işletme mühendisliği, gemilerin idaresinden sorumlu olan, gemiye yük bulma veya var olan yüklere …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------