Başlangıç » Blog Açmak Para Kazandırır mı

Blog Açmak Para Kazandırır mı

12 Kasım 2015 Leave a comment

Sponsor Bağlantılar

Blog Açmak Para Kazandırır mı

blog yazarak para kazanma

Merhaba değerli Webmaster adayları, bu konumuzda sizlere blog açmanın para kazandırıp kazandırmayacağı hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle şunu söyleyeyim; ”Evet, blog açmak para kazandırır.” bu doğrudur. Blog açarak para kazanabilirsiniz, fakat her işte olduğu gibi bu işinde kendine göre belli kuralları vardır. Eğer hiçbir emek harcamadan, sıcacık evimde oturduğum yerden kafa yormadan para kazanayım diyorsanız yanlış yoldasınız demektir. Blog, emek ister, disiplinli bir şekilde çalışma ister. Aksi taktirde beş kuruş kazanamazsınız oradan.

Blog Nasıl Para Kazandırır

Blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız öncelikle kaliteli ve özgün içeriğe sahip olmalısınız. Başka sitelerden alıntı yaparak zaman kaybından başka hiç birşey elde edemezsiniz. Sitenize ekleyeceğiniz içeriği, oturup kendiniz yazmalısınız.

Tamamen özgün içeriğe sahip bir site, eğer sürekli olarak günde en az 6-7 tane içerik girişi yapılırsa, 4-5 ay içerisinde az da olsa para kazandırmaya başlar. Bundan sonra sitenizi ne kadar geliştirirseniz buna eş değerde geliriniz de artacaktır.

Konuyu toparlamak gerekirse, eğer kaliteli ve özgün içerik paylaşırsanız zaman içerisinde siteniz para kazandıracak hale gelecektir. Ama yok ben başka sitelerin yazılarını ÇALIP! para kazanacam diyorsanız kendinizi kandırırsınız.

Sponsor Bağlantılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.