Anasayfa / Blog Açmak Para Kazandırır mı

Blog Açmak Para Kazandırır mı

Blog Açmak Para Kazandırır mı

blog yazarak para kazanma

Merhaba değerli Webmaster adayları, bu konumuzda sizlere blog açmanın para kazandırıp kazandırmayacağı hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle şunu söyleyeyim; ”Evet, blog açmak para kazandırır.” bu doğrudur. Blog açarak para kazanabilirsiniz, fakat her işte olduğu gibi bu işinde kendine göre belli kuralları vardır. Eğer hiçbir emek harcamadan, sıcacık evimde oturduğum yerden kafa yormadan para kazanayım diyorsanız yanlış yoldasınız demektir. Blog, emek ister, disiplinli bir şekilde çalışma ister. Aksi taktirde beş kuruş kazanamazsınız oradan.

Blog Nasıl Para Kazandırır

Blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız öncelikle kaliteli ve özgün içeriğe sahip olmalısınız. Başka sitelerden alıntı yaparak zaman kaybından başka hiç birşey elde edemezsiniz. Sitenize ekleyeceğiniz içeriği, oturup kendiniz yazmalısınız.

Tamamen özgün içeriğe sahip bir site, eğer sürekli olarak günde en az 6-7 tane içerik girişi yapılırsa, 4-5 ay içerisinde az da olsa para kazandırmaya başlar. Bundan sonra sitenizi ne kadar geliştirirseniz buna eş değerde geliriniz de artacaktır.

Konuyu toparlamak gerekirse, eğer kaliteli ve özgün içerik paylaşırsanız zaman içerisinde siteniz para kazandıracak hale gelecektir. Ama yok ben başka sitelerin yazılarını ÇALIP! para kazanacam diyorsanız kendinizi kandırırsınız.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

saltanatın kaldırılması nedenleri sonuçları

Saltanatın Kaldırılmasının Nedenleri ve Sonuçları Nelerdir

    Saltanatın kaldırılmasının nedenleri: 1. 20 Ocak 1921 ‘de kabul edilmiş olan anayasada “Egemenlik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------