Anasayfa / Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir
Bir Erkeği Nasıl Etkiler ve Kendinize Aşık Edersiniz

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir

Bir erkeği aşık etmenin en temel aşaması pozitif olmak ve onu mutlu etmekten geçmektedir. Düşündüğümüz zaman, toplumlarda sürekli somurtan ve insanları mutsuz eden oldukça fazla kadın profiliyle karşılaşmak mümkündür. Siz bunun tam aksine, etrafınıza neşe ve pozitif enerji saçacaksınız. Bu durum erkeğin gözünden kaçmayacaktır.

Etrafınızdaki diğer kadınların tecrübelerinden faydalanın.. ‘’Akıllı kadın aklını kullanandır, daha akıllı kadın ise başkalarının aklını da kullanandır’’ bunu asla unutmayın. Diğer kadınların eşleri veya sevgilileriyle olan ilişkilerinden kendinize bir ders çıkartın ve nasıl davranmanız gerektiği hakkında daha dikkatli adımlar atın.

Risk alın, eğer sevdiğiniz kişinin size karşı bir takım duygular hissettiğini düşünüyorsanız ama o bir türlü ilk adımı atamıyorsa o zaman sizin risk almanız gerekmektedir. Unutmayın ki, kadınlar ilk adımı genellikle erkeklerden bekliyor olsalar da, erkekler cesur kadınlardan çok hoşlanırlar.

İnsanlar, sadece yanlarında kendileri hakkında övgü dolu sözler duymaktan hoşlanmazlar, onlar olmadığı zamanlarda da kendilerini öven kadınlardan çok hoşlanırlar. Bu nedenle sevdiğiniz veya etkilemek istediğiniz erkeği, onun olmadığı zamanlarda da övün. Bu övgülerinizi mutlaka biri veya birileri ona söyleyecektir. Bunu öğrendiğinde size karşı olan hisleri değişecektir.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

karinca yok etme yolları

Karıncalardan Kurtulmanın En Doğal Çözümü Nedir

İster bahçe katında oturun ister apartmanda; karıncalardan kurtulmak o kadar da basit değildir. Çünkü karıncalar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------