Anasayfa / Bebek Nasıl Yapılır

Bebek Nasıl Yapılır

Bebek Nasıl Yapılır
Nasıl Hamile Kalınır

Bebek Nasıl Yapılır

Yapmanız gereken şey öncelikle adet döneminizin düzenli olup olmadığı tespit etmek. Daha sonra yumurtlama döneminden önce ve sonrasında cinsel ilişkide bulunup, spermlerin uygun anı yakalamasını sağlamanız gerekiyor.

Eğer adet döneminiz düzenli değilse, her eczaneden rahatlıkla bulabileceğiniz ‘’yumurtlama kitlerinden’’ satın alarak bir çözüm elde edebilirsiniz. Bu kitler sayesinde vücudunuzun hormon değerlerini ölçerek ne zaman yumurtlayacağınız hakkında sizlere bilgi verir. Bu sayede yumurtlama öncesinde ve sonrasında cinsel ilişkiye girebilirsiniz.

Halk arasında yanlış bir düşünce vardır; ‘’sürekli cinsel ilişkiye girmek, gebelik ihtimalini arttırıyor’’ şeklinde.. Bu görüş çok yanlıştır, çünkü sürekli cinsel temasta bulunmak erkeğin sperm kalitesini düşürecektir. Bu nedenle uygun zamanı bulmanız gerekir.

Uzmanlar tarafından şöyle bir öneri vardır; ‘’regl döneminin 28 gün sürdüğünü ve yumurtlamanın da 14.günde olacağını düşünürsek 12, 14 ve 16. Günlerde cinsel ilişkiye girin.’’ Buradaki amaç 13 ve 15.günlerde cinsel ilişkiye girmenizi engelleyerek sperm kalitesine zarar vermemektir.

Ne zaman ne yapmanız gerektiği konusunda sanırım kafanızda bir şeyler belirmiştir. Fakat tüm bunları yaparken cinsel ilişkiyi bir görevmiş gibi yapmayın. Rahat olun, yoksa bundan tat alamaz ve soğursunuz. Bu nedenle korunmadan rahat bir şekilde tadını çıkartmaya bakın.

Son olarak da, merakınıza yenilip regl olmadan önce sürekli gebelik testleri almayın. Önce adet gecikmesini bekleyin, bu gerçekleştikten sonra gebelik testi alarak sonucu görün.  Aksi taktirde verdiğiniz paralara daha sonra acırsınız.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Kapitalizm Nedir?

Kapitalizm, sermaye mallarının özel şahıs veya işletmelere ait olduğu bir ekonomik sistemdir. Mal ve hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------