Anasayfa / Bacak Kılları Nasıl Alınmalı

Bacak Kılları Nasıl Alınmalı

Bacak Tüyleri Nasıl Alınmalı
Bacak Kılları Nasıl Alınmalı

Geçmişte sadece bayanlar bacak tüylerini alırken, artık modernleşme adı altında bazı erkeklerinde bu tarz uygulamaları olduğu görülmektedir.

Bayanların, en çok dikkat ettikleri ve pürüssüz olmasına özen gösterdikleri bölge elbette bacaklarıdır. Güzel bir kıyafet giyerken, yaz tatillerinde bikini giyerken veya özel bir günde önemli bir toplantıya katılırken bacak kılları bazen büyük sorun olabilir. Bu nedenle bayanlar sürekli bu sorunlar ile mücadele içerisindedirler.

İstenmeyen bacak kıllarından kurtulmanın birçok yolu vardır.

1.Yöntem: Jilet

Her ne kadar tavsiye etmiyorsak ta, bazı bayanlar acele etmeleri gereken dönemlerde jilet ile bacak kıllarını almayı tercih edebiliyorlar. Bu yöntem kısa süre etkili bir yöntemdir. Çünkü jilet ile alınan kıllar 1-2 gün içerisinde daha sert bir şekilde tekrar çıkacaklardır.

Bundan dolayı, mecbur kalmadığınız sürece jilet kullanmayı tercih etmeyin.

2.Yöntem: Tüy Dökücü Kremler

Tüy dökücü kremlerde, hemen hemen jilete benzer özelliğe sahiptirler. Bu kremleri sürüp biraz beklettikten sonra tüylerinizden kolayca temizlenebilirsiniz. Fakat 1-2 gün içerisinde tekrar tüyler çıkmaya başlayacaktır. Fakat bu durumda jiletten farklı olarak tüyler sertleşmez.

3.Yöntem: Ağda

Bayanların tüylerini alırken kullandıkları en yaygın yöntemdir. Ağda yapıldığında uzun süre tüyler çıkmaz. Fakat ağda yapmakta biraz ağrılı bir yöntemdir, canınız acıyabilir.

4.Yöntem: Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon işlemi, güzellik salonlarında uygulanan bir yöntemdir ve tüylerinizden kurtulmanın en iyi çözümüdür. Bu yöntemde lazer ışınları sayesinde deri altındaki kıl kökleri kurutularak ömür boyu tüyden kurtulmanız sağlar. Fakat bu yöntemde, kıl kökleri tamamen kuruyup kalıcı bir etkiye sahip olması için birkaç seans uygulamanız gerekir.

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

Kapitalizm Nedir?

Kapitalizm, sermaye mallarının özel şahıs veya işletmelere ait olduğu bir ekonomik sistemdir. Mal ve hizmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------