Anasayfa / Akıllı Telefonunuzu Satmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Akıllı Telefonunuzu Satmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Reklam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Akıllı Telefonunuzu Satmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Gün geçtikçe teknolojinin sürekli gelişmesi ve sürekli yeni cihazların üretilmesi sebebiyle insanlar sürekli cihazlarını yenileme çabası içerisine giriyorlar. Kullanıcılar yeni alacakları tablet ve akıllı telefonları almadan önce kullanmakta oldukları tablet ve telefonları satıyorlar.

Uzmanlar akıllı telefonları ve tabletlerinizi satmadan önce bilgilerinizi tamamen sildiğinizden emin olmanız konusunda uyarıyorlar. Çünkü sildiğimizi sandığımız bilgilerin sadece dosya sistemi silindiğinden dolayı herhangi bir dosya kurtarma programı veya benzeri programlar ile sildiğinizi sandığınız bilgileriniz tekrar geri getirilebilir.

Böyle bir durum ile karşılaşmamak için akıllı telefonunuz veya tabletinizin Ayarlar > Güvenlik Ayarları menüsünden şifreleme kısmını kullanarak tüm cihazınızı şifreleyin. Daha sonra yedekleme ve sıfırlama menüsüne girerek cihazınızı fabrika ayarlarına döndürün. Bu işlemin uygulandığı bir cihazdan silinen bilgilerin geri getirilmesi mümkün değildir.

Akıllı Telefon

Reklam

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

saltanatın kaldırılması nedenleri sonuçları

Saltanatın Kaldırılmasının Nedenleri ve Sonuçları Nelerdir

Reklam -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     Saltanatın kaldırılmasının nedenleri: 1. 20 Ocak 1921 ‘de kabul edilmiş olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------