Anasayfa / Adetliyken İlişkiye Girmek Günahmıdır

Adetliyken İlişkiye Girmek Günahmıdır

Reklam
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Adetliyken İlişkiye Girmek Günahmıdır
Regl Döneminde Cinsel İlişkiye Girmek Günahmı

Adet döneminde cinsel ilişkiye girmek kesinlikle günahtır. Bu hatalar maalesef, özellikle gençler tarafından bilgisizlik veya merak duygusu nedeniyle yapılmaktadır.

Allah-u Teala’nın haram olarak bizlere bildirdiği her şeyde, bizler için bir zarar olduğundan dolayı onu haram kılmıştır. Bu şekilde düşünerek hareket etmeliyiz. Kadınların adet döneminde cinsel ilişkiye girmenin neden günah olduğuna gelince.. Adet döneminde, vücut içerisindeki zararlı ve zehirli maddeler kanla birlikte dışarı atılmaktadır.

Bu nedenle, adet döneminde cinsel temasta bulunulması hem erkeğin hemde kadının ciddi sağlık problemleri ile karşılaşmasına neden olur. Dinimizin adet döneminde cinsel ilişkiye girilmesini yasaklamasının sebebi bundan kaynaklanmaktadır.

Reklam

Hakkında Budulgan

Tavsiye Ettiklerimiz

saltanatın kaldırılması nedenleri sonuçları

Saltanatın Kaldırılmasının Nedenleri ve Sonuçları Nelerdir

Reklam -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     Saltanatın kaldırılmasının nedenleri: 1. 20 Ocak 1921 ‘de kabul edilmiş olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

-------------------------------------- ------- ------